Güvenilir

MySamsung

milaupv
12.03MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 5.0 2 yıl önce

MySamsung açıklaması

MySamsung è l’applicazione che rende ogni cliente Samsung ancora più speciale, grazie a tutti i vantaggi esclusivi e alle promozioni pensate per i nostri Clienti. E’ lo strumento perfetto per trasformare i servizi di assistenza e supporto Samsung in un’esperienza unica e sempre disponibile con un semplice “Tap”.

È il modo migliore per essere sempre aggiornato sulle ultime news Samsung, per prendere parte ai live events e per conoscere in anteprima tutte le novità di prodotto e le curiosità relative al meglio della tecnologia.

MySamsung è anche l’accesso diretto al catalogo prodotti e accessori Samsung, con la possibilità di acquistarli direttamente Online e di scoprire come sia possibile connetterli fra loro utilizzandoli al massimo delle loro potenzialità.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">MySamsung müşterilerimiz için tasarlanmış tüm özel avantajlar ve promosyonlar her müşteri Samsung daha özel teşekkür kılan bir uygulamadır. Ve 'mükemmel bir araç basit bir "Tap" ile destek hizmetleri ve Samsung destek eşsiz bir deneyim ve her zaman kullanılabilir dönüştürmek için.

Canlı etkinliklerde yer almak ve en iyi teknoloji ile ilgili tüm haberler ürün ve meraklarını bilmek, son Samsung haberleri güncel tutmak için en iyi yoldur.

MySamsung doğrudan online olarak satın almak ve onların potansiyellerini tam olarak bunları kullanarak birbirlerine bağlamak nasıl öğrenmek için seçeneği ile ürün kataloğu ve Samsung aksesuarları doğrudan erişim vardır.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

MySamsung için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

MySamsung üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
MySamsung hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.18k 270.47M

APK hakkında MySamsung bilgi

APK Sürüm 5.0
Uyumluluk Android 4.0.1+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: MySamsung APK
İndir